Alarzach- stránky o tarotu, astrologii a magii

Novinky
Tarot
Poradna
Astrologie
Magie
Gumoví medvídci
Články
Spolupráce
Služby
Kontakt

Výklad karet na dálku- přes pevnou linku za běžný tarif, nebo prostřednictvím Skype 


Tyto výklady umožňují komfort osobního setkání aniž byste museli někam chodit. Tento způsob výkladu umožňuje abyste si sami zvolili, kolik za výklad chcete zaplatit a navíc ušetříte oproti osobnímu setkání.
Protože jsem se už setkal i s lidmi, kteří chtěli použít Skype pouze jako chat, upozorňuji, že se jedná pouze o výklad prostřednictvím zvukového spojení (potřebujete sluchátka, nebo reproduktory a mikrofon) Nikoliv výklad formou chatu (psané otázky a odpovědi)


Cena: 10 minut = 100 Kč

Minimálně si je možno objednat 30 minut, minimální cena je tedy 300 Kč


Chcete -li si například objednat hodinový výklad je celková cena 6X 100 Kč = 600 Kč

Pokud si objednáte více minut, než při prvním výkladu spotřebujeme, můžete zbývající čas využít ještě po dobu 3 měsíců

Výklady na dálku provádím v časovém intervalu 20:00 až 22:00 hod pouze v pracovní dny.

 


Podmínky objednání: Podle požadované doby hovoru si vypočítáte částku, kterou zašlete na účet 2300889453/2010 -dva-tři-nula-nula-osm-osm-devět-čtyři-pět-tři-/-dva-nula-jedna-nula    (FIO banka)  jako variabilní symbol použijete číslo telefonu, na kterém vás zastihnu. Po obdržení platby na účet vás budu kontaktovat na vámi uvedeném telefonním čísle a domluvíme se na konkrétním čase a způsobu výkladu. V každém případě mi však po odeslání peněz za výklad napište e- mail, nebo sms, že jste platbu provedli a pod jakým var. symbolem byla provedena, abych ji mohl identifikovat.
Pokud výklad spěchá, je možno poslat ofocený příkaz k platbě, nebo složenky a můžeme se dohodnout na výkladu třeba ještě tentýž den, budu-li mít volný termín

ilustrace

Výhody:
1. Stejná kvalita výkladu jako při osobním setkání, aniž byste museli někam jezdit.
2.Výklad v klidu a pohodlí domova
3. Rychlost- peníze jsou převedeny do 3 dnů, do dalších 3 dnů se dozvíte svůj výklad, pokud si ofotíte příkaz k úhradě, nebo složenku a zašlete mi  ji mailem, nebo ICQ, či Skype, můžete mít svůj výklad ještě týž den.
4. Anonymita a bezpečí pro Vás- nepotřebuji o Vás nic vědět kromě Vašeho data narození a křestního jména.
5. Možnost zakoupení si třeba jen půlhodinového výkladu za 240 Kč, pokud máte jen jednu otázku a nepotřebujete detailní rozbor.

6. Možnost předplatit si více konzultací dopředu- pokud budete mít zájem o pravidelné výklady dohodneme se na ceně, která pro vás bude ještě výhodnější.Objednat si službu můžete telefonicky na tel:  777 828 929

Nebo napište na e-mail alarzach (zavináč) seznam.cz

TOPlist

© 2006 Alarzach All Rights Reserved